Werkgroep Cardiologische centra Nederland English

Samenstelling WCN-bestuur 1999-2018

2017-2018

  • A. Mosterd, voorzitter
  • F.M.A.C. Martens, inkomend voorzitter
  • P.A.M. Hoogslag, secretaris (vanaf 25-09-2018)
  • A.F.M. Kuijper, fiscus
  • J. Schaap, bestuurslid

2016

  • A. Mosterd, voorzitter
  • F.M.A.C. Martens, inkomend voorzitter
  • M.W.J. van Hessen, fiscus (tot 27-09-2016)
  • A.F.M. Kuijper, fiscus (vanaf 27-05-2016)
  • J. Schaap, bestuurslid

2015

  • A. Mosterd, voorzitter
  • M.P. Freericks, vice-voorzitter  (tot 29-09-2015)
  • F.M.A.C. Martens, secretaris
  • M.W.J. van Hessen, fiscus
  • H.P. Swart, bestuurslid (tot 19-05-2015)
  • J. Schaap, bestuurslid (vanaf 19-05-2015)

2014

  • A. Mosterd, voorzitter
  • M.P. Freericks, vice-voorzitter
  • F.M.A.C. Martens, secretaris
  • M.W.J. van Hessen, fiscus
  • H.P. Swart, bestuurslid

2013

  • A.M.W. Alings, voorzitter (tot 05-02-2013)
  • A. Mosterd, voorzitter (vanaf 05-02-2013)
  • M.P. Freericks, vice-voorzitter
  • F.M.A.C. Martens, secretaris (vanaf 05-02-2013)
  • M.W.J. van Hessen, fiscus
  • H.P. Swart, bestuurslid

2012

  • A.M.W. Alings, voorzitter
  • M.P. Freericks, vice-voorzitter
  • G.C.M. Linssen, secretaris (tot 22-05-2012)
  • A. Mosterd, secretaris (vanaf 22-05-2012)
  • M.W.J. van Hessen, fiscus
  • H.P. Swart, bestuurslid

2011

  • A.M.W. Alings, voorzitter
  • M.P. Freericks, vice-voorzitter
  • G.C.M. Linssen, secretaris
  • M.W.J. van Hessen, fiscus
  • H.P. Swart, bestuurslid, studieportefeuillehouder

2010

  • A.M.W. Alings, voorzitter
  • M.P. Freericks, vice-voorzitter
  • G.C.M. Linssen, secretaris
  • A.J.M. Oude Ophuis, fiscus (tot 25-05-2010)
  • M.W.J. van Hessen, fiscus
  • H.P. Swart, bestuurslid, studieportefeuillehouder

2009

  • A.M.W. Alings, voorzitter
  • M.P. Freericks, vice-voorzitter
  • G.C.M. Linssen, secretaris
  • A.J.M. Oude Ophuis, fiscus
  • M.W.J. van Hessen, vice-fiscus (vanaf 26-05-2009)
  • H.P. Swart, bestuurslid / studieportefeuillehouder

2008

  • A.M.W. Alings, voorzitter
  • G.C.M. Linssen, secretaris
  • A.J.M. Oude Ophuis, fiscus
  • M.P. Freericks, bestuurslid
  • D.J.A Lok, bestuurslid (tot 27-11-2008)
  • H.P. Swart, bestuurslid / studieportefeuillehouder (vanaf 27-11-2008)

2007

  • J.H. Cornel, voorzitter (tot 25-09-2007)
  • A.M.W. Alings, voorzitter (vanaf 25-9-2007)
  • G.C.M. Linssen, secretaris
  • A.J.M. Oude Ophuis, fiscus
  • D.J.A. Lok, bestuurslid
  • M.P. Freericks, bestuurslid (vanaf 25-09-2007)

2006

  • J.H. Cornel, voorzitter
  • G.C.M. Linssen, secretaris (vanaf 10-01-2006)
  • A.H. Liem, fiscus (tot 10-10-2006.)
  • A.J.M. Oude Ophuis, fiscus (vanaf 10-10-2006)
  • A.M.W. Alings, studieportefeuillehouder
  • D.J.A. Lok, bestuurslid

2005

  • J.H. Cornel, voorzitter
  • D.J.A. Lok, secretaris
  • A.H. Liem, fiscus
  • A.J.M. Oude Ophuis, vice-fiscus
  • A.W.M. Alings, studieportefeuillehouder

2004

  • J.H. Cornel, voorzitter
  • B.J.B. Hamer, secretaris (tot 30-12-2004)
  • A.H. Liem, fiscus
  • A.J.M. Oude Ophuis, vice-fiscus
  • D.J.A. Lok, bestuurslid (secr. vanaf 30-11-2004)
  • A.M.W. Alings, studieportefeuillehouder (vanaf 30-11-2004)

2003

  • I. Stoel, voorzitter (tot 09-12-2003)
  • J.H. Cornel, voorzitter (vanaf 09-12-2003)
  • B.J.B. Hamer, secretaris
  • A.H. Liem, fiscus
  • A.J.M. Oude ophuis, vice-fiscus (vanaf 09-02-2003)
  • D.J.A. Lok, bestuurslid

2002

  • I. Stoel, voorzitter,
  • B.J.B. Hamer, secretaris
  • A.H. Liem, fiscus
  • J.A. Kragten, bestuurslid (tot 10-12-2002)
  • J.H. Cornel, studieportefeuillehouder
  • D.J.A. Lok, bestuurslid (vanaf 10-12-2002)

2001

  • I. Stoel, voorzitter
  • A.J. Funke Küpper, vice-voorzitter
  • J.A. Kragten, secretaris
  • A.H. Liem, fiscus
  • P.J.L.M. Bernink, bestuurslid
  • J.H. Cornel, bestuurslid
  • P.H.J.M. Dunselman, bestuurslid

2000

  • P.H.J.M. Dunselman, voorzitter
  • A.J. Funke Küpper, vice-voorzitter
  • P.J.L.M. Bernink, fiscus
  • J.A. Kragten, secretaris
  • J.H. Cornel, bestuurslid
  • I. Stoel, bestuurslid
  • A.H. Liem, bestuurslid

1999

  • J.A. Kragten, vice-voorzitter
  • P.H.J.M. Dunselman, secretaris
  • P.J.L. M. Bernink, fiscus